A teraz coś Ci powiem…

Generalnie i krótko rzecz ujmując: jesteś tutaj-jesteś u mnie. Tak, jakbyśmy sie znali, a ja zaprosiłabym Cię na kawę. Możesz powiedzieć mi co tylko zechcesz, ale to ja jestem Panią Domu i będę Cię mogła albo poczęstować kawałkiem tortu, albo oblać kawą na którą Cię zaprosiłam i wyrzucić za drzwi 🙂

Po krótkim i mam nadzieję zrozumiałym wstępie, zamierzam zapoznać Cię ze sobą. Z tej strony dowiesz się co mnie martwi, czym się cieszę, w czym jestem dobra, najlepsza a w jakiej dziedzinie kompletnie do bani.

Będę hipokrytką, pewnie nie raz. Lecz którz z nas hipokrytą nie bywa? Nie zdarzylo Ci się nigdy w ciągu godziny zmienić zdania? No dobra, niektórym zajmuje to całą bezsenną noc 🙂

Będę przeklinać, zwłaszcza wtedy, kiedy będę zła. Masz coś przeciwko? Możesz, ale pamiętaj co Ci powiedziałam na samym początku i kiedy będziesz wychylać sie za badzo, mogę kazać Ci spierdzielać (no, no, jakże to dyplomatycznie zabrzmiało, aż dumna jestem z siebie 🙂 )

Będę się nad sobą użalać. Każdy to robi, ale ja się do tego przyznaję.

Będę lać lukrem i posypywać cukrem, jak zacznę opowiadać Ci o moich córkach. Będę próbowała Cię roztopić, spowodować, że zzieleniejesz z zazdrości,  że to nie Twoje dzieci, jeśli je masz oczywiście, są tak zajebiste 🙂 Szczerze mówiąc, ustalmy to na samym wstępie, nigdy nie będą.

Dowiesz się też, jak idealną żoną jestem. (TAK! SĄ TAKIE!) Nikt tak idealnie nie potrafi wyprowadzić własnego męża z równowagi, nikt tak idealnie nie składa skarpetek i nie marudzi przez niewyniesione na czas śmieci.

Pokażę Ci, jeśli nie wyłączyłeś jeszcze komputera i nie siedzisz w kącie, przykryty kocem i pełen strachu o włąsną przyszłość po spotkaniu ze mną, jak to jest mieć dystans. Jak się tego uczyć i jak nie zedrzeć kolan przy potknięciach, które do dziś w tej kwestii mi towarzyszą.

ENJOY!!

 

Pin It on Pinterest

Share This

FreshMail.pl