Zaznacz stronę

Czego naprawdę boją się faceci…

W każdym mieście znajdują się strefy “no way”, do których lepiej nie zaglądać za dnia, a na wieczorne wojaże to nawet policja przyjeżdża w asyście ochrony.

people-314481_1280

Wyobraźcie sobie, że dokładnie w takiej mało reprezentacyjnej części miasta znaleźliśmy się z ukochaną, co gorsza według niej brak ochrony, był głównym czynnikiem przez który chciałem zostać w samochodzie. (Osobiście będę się trzymał wersji zmęczenia, która spowodowała nagłą chęć drzemki) Jednak czego bym nie powiedział i tak wychodziłem na tchórza, zwłaszcza, że ukochana dodała “Chodź zemną, dlaczego tylko mnie mają napaść”, każdy facet postąpiłby tak samo -Przecież, tyle w telewizji mówi się o roli ojca w wychowywaniu dzieci- zamknąłem oczy. Nie wiedzieć dlaczego ukochana skwitowała zachowanie Kanta słowami “Dobra, koleżanko idziesz czy zostajesz w samochodzie” pomyślałem chyba zwariowała, bo żadnej kobiety z nami nie było.

Veni, vidi, vici…

Naszym oczom wyłoniła się pięknie odnowiona kamienica, zamiast chłopaczków z sąsiedztwa, siedział starszy człowiek dorabiający do emerytury jako ochroniarz. Jeżeli on wyręczył policję, to nie mam szans, wolałem nie ryzykować zbyt długiego spojrzenia.  Jeszcze tylko po schodach na piętro, i jesteśmy…  Do cholery po co ukochana chce iść do Urologa, zanim skończyłem myśl otworzyły się drzwi,  jeszcze tylko usłyszałem ” Kancie zawsze powtarzasz, że tyle się mówi o wychowywaniu dzieci przez ojców, chyba nie chcesz umrzeć na jakiegoś raka…”  chciałbym wam napisać więcej nie pamiętam, lecz obiecałem dziecku, że nie będę kłamał…

Wolne miasto

Jak się możecie domyślać, atmosfera była bardzo niezręczna, powiedziałem to mój pierwszy raz, na co lekarz  bez żadnych  zahamowań  powiedział coś strasznego… “Powoli mi jajka lisz”, poczułem się zdezorientowany, jedyne co zdołałem z siebie wykrzesać to “chyba, ty”. Nagle dostrzegłem strach w oczach doktora, już miałem wykorzystać ten moment na ucieczkę, lecz lekarz szybko wybrną z kłopotliwej sytuacji dodając “spokojnie to taki żarcik na odstresowanie pacjentów, wie Pan jak się jedzie obok Kalisza to proponuję zwolnić,  miałem na myśli miasto, Powoli mijaj Kalisz, a pan?” Chyba nie byłem do końca  przekonujący w zapewnieniach dotyczących orientacji, skoro na koniec spytał się czekającej na korytarzu ukochanej, czy aby na pewno jesteśmy parą. Wiecie co, to też był żart ze strony doktora, na który ukochana odpowiedziała “Jest już zajęty, przykro mi…”

Ciesze się, że to zrobiłem… Jestem zdrowym ojcem, a ty?

 

Pin It on Pinterest

Share This