Zaznacz stronę

Czy jesteś normalny?

Will-Smith-in-MIB-4

Przewiduję swoją przyszłość, być może przewidział bym także twoją, jednak nie posiadam cyganki z magiczną kulą schowaną pod suknią lub  samochodu z powrotu do przyszłości, tym bardziej żaden zemnie nostradamus. Wścibscy twierdzą, że oszalałem pomimo 66% populacji znajdującej się na planecie ziemia wierzącej w prorocze sny, logicznie myśląc pozostała garstka to hejterzy. 

Wielokrotnie doświadczyłem zjawiska zwanego deja vu, niby już widziałem to miejsce lecz nie mogę określić kiedy, niby skąd mam wiedzieć, jak nigdy tu nie byłem, dopieszczeniem tego zjawiska są prorocze sny, przeżyłem co najmniej pięć takich ewenementów. Z okna zauważam piękną blondynkę, przypominam sobie kilka szczegółów pasujących do całej układanki, już kiedyś tu byłem, poczułem ogromny strach, przecież sen miał tragiczne zakończenie. Kant uspokój się to jest deja vu,  przecież o tym  czytałeś, dajesz się ponieść swojej wyobraźni podświadomie dokładając parę szczegółów, takich jak inwazja obcych istot na planetę ziemia. Kilkadziesiąt minut później okazało się…

Zanik pamięci:

Z jakiś przyczyn, zaraz po opuszczeniu pokoju zapominam dlaczego to zrobiłem, w takich momentach zawsze wracam do miejsca wyjścia z nadzieją nagłego powrotu złotej myśli. Dzisiaj usilne próby przypomnienia przerwał wóz strażacki parkujący pod oknem, dostrzegłem gęsty dym wydobywający się z kuchni, jak każdy polak w takim momencie krzyknąłem “Kurwa, frytki się przypaliły”  w tym przypadku przypaliły to bardzo łagodne słowo. Postanowiłem w miarę inteligentny sposób wytłumaczyć strażakom z jakich powodów, zapomniałem o ziemniakach pokrojonych w cienkie paski.

Zaniki pamięci zazwyczaj przydarzają się przechodząc przez drzwi, futrynę lub inne dziwactwa.  Wytłumaczenie jest bardzo proste, otwierając drzwi nie myślę o nich, po prostu otwieram, przekręcając zamek w drzwiach również robię to automatycznie, (jeżeli podczas zamykania drzwi słyszysz głosy w głowie informujące o czynnościach jakie musisz wykonać by włożyć klucz do zamka, koniecznie skontaktuj się z lekarzem.) Dzięki podświadomości potrafię zamknąć drzwi bez myślenia, i to właśnie podświadomość odpowiada za nagły zanik pamięci. W momencie otworzenia drzwi, przejścia przez futrynę mózg włączył autopilot, skutecznie eliminując pamięć, zapewne wielokrotnie wraca Pan do domu sprawdzić czy aby na pewno przekręcił Pan klucz w zamku. Dokładnie w taki sam sposób zapomniałem o patelni z frytkami.

W momencie wycofywania  zastępów straży pożarnej zadzwoniła ukochana, ” Kancie, dzwonił sąsiad co się stało” musiałem przerwać, by w spokojny sposób opowiedzieć historię o inwazji kosmitów i  facetach w czerni, którzy potraktowali mnie urządzeniem do kasowania pamięci, przez co kuchnia zmieniła kolor z białego na lekko szary, bo przecież nie mogłem pamiętać o frytkach.   Na co moje kochanie powiedziała “Dzwonił sąsiad spytać się co się stało, że nie przyszedłeś na mecz do baru. Jak wrócę kuchnia ma błyszczeć”

Znacie jakieś dobre środki usuwające sadzę z mebli ?

Pin It on Pinterest

Share This