Zaznacz stronę

Dawid Fazowski – Podróże na Fazie

Zapewne wielu z was oglądało już Fazowskiego, Kant jest pod ogromnym wrażeniem chłopaka podążającego za własnymi marzeniami z 800 zł w kieszeni, dokładnie z takim funduszem wyruszył w podróż autostopem w miejsca ,które oglądaliście  dzięki Cejrowskiemu.

paragliding-633857_1280

Pierwsze chwile z “Fazą” nie mieszczą się w żadnych normach cywilizowanych programów podróżniczych,  pierwsze co rzuca się w oczy to naturalność Dawida, którą wychwycicie momentalnie, bez lukrowania i pomocy ze strony ekipy profesjonalistów, z wieloma przekleństwami i wpadkami. Jednak nie każdemu przypadnie do gustu podróżowanie z Dawidem, pamiętam jak po obejrzeniu filmu opublikowanego na YouTube, zwątpiłem w słuszność prowadzenia kanału, pierwsze przemyślenia,”Co to za kretyn, jakiś dresik pojechał autostopem przez świat, z butelką wódki i siatką biedronki”, jednak pozostałem, i czekam na kolejne podróże…

Przez świat na Fazie – Czyli jeden z najlepiej zapowiadających się kanałów na youtubie.

Bardzo rzadko zmieniam zdanie dotyczące autorów prowadzących swoje kanały, głównym powodem jest monotonność, w przypadku Dawida było odwrotnie, każdy odcinek  zaskakiwał Kanta w bardzo pozytywny sposób. Podróżowanie na Fazie proponuję rozpocząć od numeru 14, w którym usłyszycie wiele niecenzuralnych słów dodającym pikanterii  całej  serii. Jeżeli nastawiasz się na nudne programy podróżnicze z tysiącami dubli, bo ktoś wszedł w plan, wiatr zawiał nie z tej strony co trzeba, proponuję byś odpuścił fazę na podróże.

Chcesz obejrzeć ciekawe miejsca, bez stereotypów i wciskania bajek zapraszam w imieniu Dawida,  Meksyk i Kolumbia to nie tylko kartele narkotykowe, nigdzie nie widać dziwnego koloru nieba i powietrza przedstawianego w amerykańskich filmach, to nie tylko smród, bieda i ubóstwo. Dzięki Fazie zobaczysz prawdziwe kraje, ich plusy i minusy, w dodatku komentarze trafiające jak Głowacki w Hucka.

Ps. Coś w trawie piszczy, że Fazowski szuka sponsorów na kolejne wyprawy:)  Więcej na Facebooku https://www.facebook.com/przezswiatnafazie

 

Pin It on Pinterest

Share This