Zaznacz stronę

Dlaczego powinniśmy udzielić pomocy

Nie chcę dołączyć do Waszego zakłamanego świata, w którym powstają organizacje pseudo-narodowościowe, nie potraficie przyznać się do obłudy i wykorzystywania strachu w celu wywołania paniki…

Tysiące protestujących domagało się zakończenia korupcji rządu. Protestujący, którzy wyszli na ulice miast w całym kraju, spotkali się z brutalnym stłumieniem demonstracji przez państwowe siły bezpieczeństwa. Protestujący skandowali: „Bóg, Honor, Ojczyzna” i hasła nawołujące do walki z korupcją. Protesty  były największymi od dziesięcioleci, władze odpowiedziały siłą wobec protestujących, zginęły cztery osoby ponad 100 osób zostało rannych, służby bezpieczeństwa ostrzelały ponad 10 000 tłum demonstrantów.

Kochana Polsko wstydzę się za ludzi jakich wychowałaś,  kocham i nienawidzę, tak szybko zapomnieliśmy o własnej historii. Jeżeli jesteś na tyle inteligenty, by zajrzeć w Wikipedię zrozumiesz, że to opis z marcowych  demonstracji Syryjczyków, którzy mieli dość dyktatury i niewolniczych rządów, wszystko rozegrało się w 2011 roku.

Idź walczyć za mordercę

Nie potrafiliśmy zareagować w 2011 roku. „Według szacunków ONZ od początku syryjskiego powstania w marcu 2011 roku siły Asada zabiły ponad 10 tysięcy osób”. Za każdym razem, gdy zadasz pytanie „Dlaczego Syryjczycy nie idą walczyć za swój kraj?” powinieneś się zastanowić, czy staną byś ramię w ramię z Hitlerem by walczyć przeciwko Stalinowi? Przestraszyliśmy się Rosji i Chin, które sprzeciwiały się interwencji w Syrii, teraz wszyscy płacimy wysoką cenę, za naszą bierną postawę wobec cierpienia ludzkiego. Nie wyobrażam sobie, by emigranci finansowi zaryzykowali własną śmierć w morzu dla pieniędzy… Przypomnę, że około 2500 osób podczas prób dostania się do europy utonęło. Przez trzy lata Grecja z Włochami informowała resztę europy do której należy Polska o problemie Syrii, cała unia wolała zamknąć oczy pływając pomiędzy martwymi ciałami w morzu śródziemnym.

Już nie rozmawiamy o tym czy przyjmiemy uchodźców tylko jak pomożemy uchodźcom, mam nadzieję, że nie popełnimy błędów zakładając obozy zagłady. Musimy pamiętać, że naszym wrogiem nie są muzułmanie tylko szaleńcy (ISIS) wykorzystujący religię do zabijania…Jedyną rzeczą, która nas dzieli jest religia… Gdybyś tylko zechciał przeczytać pismo święte i koran, lub chociażby porozmawiać z muzułmaninem zrozumiał byś, że obydwie religie mają wiele wspólnego, jednak w rękach szaleńców stają się bronią…

Tolerancja

Największym problemem osób „tolerancyjnych” jest brak tolerancji, wszyscy wyznawcy ideologi równości żyją w zakłamanym świecie naciągając do granic możliwości Kantową cierpliwość. 

Zapominacie, że tolerancja oznacza jedynie poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych jednak nie jest ich akceptacją. Mam prawo do posiadania i wyrażania własnej opinii. Mamy prawo wydalić z naszego kraju wszystkich radykalnych muzułmanów oraz niedostosowane społecznie jednostki dokładnie tak jak postąpiła Unia Europejska z Polakami, którzy wrócili do naszego kraju w kajdankach.

Nie oszukujmy się po otworzeniu granic pomiędzy emigrantami zarobkowymi poukrywali się przestępcy uciekający przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Przypomnij sobie jak mówiono o nas. Tak, dokładnie w ten sam sposób jak teraz mówisz o Syryjczykach… W ciągu roku z Anglii wydalanych jest 1000 polskich obywateli, a połowę najbardziej poszukiwanych osób na wyspach stanowią Polacy…

Rozumiem większość obaw dotyczących uchodźców, jednak nie możemy popadać ze skrajności w skrajność pozwalając niszczyć w imię fałszywej tolerancji. Mamy prawo do obrony samochodów, domów i własnych rodzin przed przestępcami.

Media kłamią

Ta historia może być równie autentyczna jak wszystkie inne, wiemy tylko tyle co nam media powiedzą…

Wyobraź sobie, że właśnie skończyła się druga wojna światowa a władzę nad narodem Polskim przejął nazista Adolf Hitler -tyran i bezwzględny morderca- po pięćdziesięciu latach wybucha wojna domowa, na czele rebeliantów staje równie bezwzględny Stalin.  –Żadna ze stron konfliktu nie reprezentuje interesów narodu Polskiego, opowiedzenie się po którejkolwiek oznacza kolejne lata tyrani i niewoli…–  Przez cały czas uciekasz z terenów objętych wojną, przemieszczasz się w rejony spokojniejsze, nie chcesz opuścić swojego kraju, przecież o wszystkim stale informowana jest Europa, w końcu muszą zareagować! Jednak tego nie robią, w pewnym momencie nie masz gdzie uciekać, płacisz 500 dolarów przemytnikom za transport drogą morską do obcego kraju… Widziałeś tonących ludzi, jednak dla przemytników liczą się tylko pieniądze, nie ma sensu ratować tonących.

W wolnej europie zostajesz zamknięty  z gwałcicielami, pedofilami, mordercami i złodziejami, którzy uciekli z więzień udając uchodźców. Pierwszej nocy kilku zwyrodnialców zgwałciło twoje dziecko, stawiałeś opór jednak zostałeś pobity do nieprzytomności… Znasz język angielski, skrajnie prawicowe gazety nazywają Cię bydłem, które zamiast walczyć o własne państwo ucieka przed wojną, ze łzami w oczach czytasz artykuł o własnym dziecku, które zostało zgwałcone przez zwyrodnialców, nie ma w nim współczucia, empatii, jesteś ludzkim śmieciem, jesteś tym który zgwałcił, nie masz prawa głosu… W końcu zostajesz oddelegowany do jakiejś wsi, przy pierwszej okazji postanawiasz skontaktować się z rodziną, która uciekła zanim rozpoczęło się piekło, przyjeżdża pod osłoną nocy i zabiera was do Anglii…

Pin It on Pinterest

Share This