Zaznacz stronę

Dlaczego Windows Phone jest lepszy od Androida.

Windows phone przekonał mnie swoją prostotą, kafelki okazały się genialnym rozwiązaniem. Telefon z androidem wyrzuciłem po dwóch tygodniach, i nie zamierzam do niego wracać.

 

Z telefonem jest jak z kobietą, cały czas szukasz ideału doskonale wiedząc, że nie istnieje. Przez bardzo długi okres byłem zwolennikiem androida, jednak miał on swoje wady. To się ciągle zawieszał,  aplikacje przestawały działać, każda kolejna  powodowała coraz to wolniejszą pracę systemu. Jednak pomimo tych wad, nie szukałem nowej kobiety.

To ona znalazła mnie,  urocza pani obsługująca infolinię play’a dała mi czas na testy, czternaście dni.  Przez cały ten okres poznawaliśmy się, były gorące fotki, wspólne wypady do kina.  Uczyłem się kochać od nowa, gładziłem jej ciało powoli przesuwając zmysłowe kafelki, doznawałem przyjemności, których nie dawała mi obecna kobieta, kochanka okazała się lepsza. Czułem się jak bym grał pierwszoplanową rolę w niemieckim filmie porno, z androidem byłem tylko kamerzystą, mogłem patrzeć nie dotykać.

Plusy przejścia na Windows Phone:

  • Kafelki – na początku sprawiają trudności, z czasem zakochasz się w nich.
  • Pakiet Office – Pisanie bloga na telefonie nigdy nie było prostsze.
  • Bezawaryjność – przez trzy lata, tylko raz telefon zrestartował się.
  • Szybkość
  • Wielozadaniowość – Jednym ruchem palca wracam do momentu w którym wyszedłem z aplikacji.

Minusy:

  • Mała ilość aplikacji
  • Wideo-rozmowy – Możemy prowadzić tylko za pomocą skypa.

Dziś pragnę kolejnych mocnych doznań, mała ilość aplikacji spowodowała wypalenie. Ile razy można pieścić te same miejsca, pragnę nowych doznań, szukać ciekawych wyzwań. Jestem pewny, że Windows Phone będzie się stale rozwijać i coraz więcej osób zacznie zdradzać androida, jednak teraz potrzebuję więcej aplikacji.  Windows Phone jest obecnie Mercedesem, w porównaniu do kultowego Fiata 126p jakim jest android.  Zaplanowałem zdradę, czy nowa kochanka będzie równie atrakcyjna, dowiecie się wkrótce.

Długo opierałem się Apple, głównym powodem mojej niechęci do tej marki była szkoła. Jabłuszko za sponsorowało kilka swoich iMac’ów pracowni informatycznej, które służyły  jako ozdoba. Nikt ich nie używał, bo nauczycielom nie chciało się poznać co kryje się w środku. Wyśmiewali Kanta, za każdym razem jak próbował włączyć komputer, który w ich przekonaniu był tylko monitorem. Dziś nie ma obok mnie profesorów bez ambicji i chęci do zmian, postanowiłem zakupić telefon z systemem iOS od apple. Tylko, który mam wybrać?

 

 

Pin It on Pinterest

Share This