Zaznacz stronę

Gdzie się chowasz gadzie!

Siedząc wczoraj w ciepłych kapciach, popijając zwietrzałą podróbkę coca-coli, natrafiłem zupełnie przez przypadek na strasznego gada. Uwierzcie mi na słowo, ta  gadzina powaliła już nie jednego.  Ostatnią ofiarą gada jest chłopiec o imieniu Adrian.

Chory chłopiec potrzebuje pieniedzy

Patrzycie na zdjęcie chłopaka, którego bez duszna gadzina umieściła na wózku inwalidzkim!! Dlaczego nikt nie jest wstanie odnaleźć tego zwyrodnialca, który przez dłuższy czas prześladuje dziecko. Gadzina tak zastraszyła Adriana, że boi się mówić o całym zajściu!  Jak to wszyscy znamy,  ofiara ze strachu przed oprawcą zaciska zęby, doskonale wiedząc, że nikt oprócz kochających rodziców nie jest wstanie zagwarantować bezpieczeństwa.

Adrian po atakach swojego oprawcy wygląda tragicznie!   Uwaga Film dla ludzi o mocnych nerwach!

Ofiarą tego okrutnego czegoś, bo inaczej go nazwać nie można, jest Adrian Grochowiak!  dzieciak, widoczny na tych zdjęciach może wrócić do normalnego życia!

 

Polscy śledczy bezradnie rozkładają ręce, sprawa otrzymała status “umorzona”, pomoc w odnalezieniu sprawcy tego bestialskiego czynu zaoferowali Niemcy, lecz Rodzina musi pokryć koszty wyjazdu i wizyt u specjalistów którzy odnajdą Gada.     Tym gadem jest choroba, która odbiera Adrianowi dzieciństwo! Polscy lekarze są bezradni, mówią wprost największy autorytet jest w Niemczech!   Wiem jak ważne są pieniądze,  dlatego zwracam się do ciebie z prośbą,  wesprzyj zrzutkę na stronie https://zrzutka.pl/walczymy-o-zycie-i-zdrowie-adrianowi-konczy-sie-czas-5mcfr3 organizowaną przez FUNDACJA Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym.

Ja już wsparłem, czekam na ciebie!

Jeżeli z jakiś powodów, nie możesz wpłacić pieniędzy proszę ciebie o małą pomoc.  Udostępnij ten Post na swoim Facebooku, poinformuj znajomych, Nie czekaj, Teraz jest moment w którym możesz zniszczyć wszystkie granice!

 

Pin It on Pinterest

Share This