Zaznacz stronę

Horror jest tu…

Dziś musiałem odwiedzić tego bloga:),  za namową jednego z czytelników, który obawiał się najgorszego i tak też się stało…

Od 18 lat

Obudziłem się pięknego ranka w nie swoim mieszkaniu, wszystko było by w porządku gdyby nie kraty za oknami, a zamiast drzwi wejściowych nie było by przezroczystej szyby za którą towarzystwo dziwnie ubranych gapiów spoglądało na mnie jak na wyrzutka! Na ich twarzach dało się dostrzec obrzydzenie, czułem się jak ostatni wyrzutek społeczeństwa wytykany palcami! Gdyby nie szyba, która dzieliła mnie od tłumu zostałbym ukamienowany!

Zaczynam więc myśleć co się mogło stać! Mieszkanie w którym się znajdowałem było zupełnie normalne, nad drzwiami wisiał krzyż, na ścianie wisiało godło Polski, orzeł biały ze złotą koroną. Tylko te kraty i szyba przez, którą co godzinę oglądali mnie inni ludzie!

Wybiła godzina 12:00,  szyba dzieląca mnie od innych znikła. Postanowiłem więc zobaczyć co znajduje się za nią, wychyliłem się ze strachem, Moim oczom ukazało się coś przerażającego. Przypominające z wyglądu wielkie klatki schodowe jak w Polskich wieżowcach wybudowanych z wielkiej płyty, za czasów Mojego ojca, tylko zamiast drzwi wejściowych była ta pieprzona szyba, kiedy znikła zaczęliśmy wychodzić, okazało się że bardzo wiele osób mieszka w podobnych celach. Z wielkim strachem podszedłem do gościa, który opuścił mieszkanie po mojej prawej, jak się okazało był synem polityka, który został przymusowo zamknięty w rezerwacie. Przeraziła mnie historia, którą mi opowiedział, podobno trafiały tu osoby, które przyczyniły się do upadku Rzeczpospolitej!  Co takiego zrobiłem wbrew Ojczyźnie, którą kocham nad życie???

W późnych godzinach nocnych, na korytarzu było słychać okrutne jęki, co chwilę z każdej celi wyprowadzane były osoby, wracały jak by naćpane mocnymi narkotykami.

Przyszła kolej na moje mieszkanie, szyba znikła, a z głośnika na korytarzu wydobył się przerażający dźwięk , “KANT KANTOWSKI KORYTARZ NUMER JEDEN”.  Wszystkie cele znikły, było zupełnie ciemno, w oddali dostrzegłem świecący napis z numerem „Jeden”, na którego końcu były wielkie drzwi. Po ich przekroczeniu ujrzałem wielkie świecące miasto pięknymi kolorowymi barwami. Była noc, lecz światła, które otaczały mnie z każdej strony sprawiały złudne wrażenie środka dnia.

Postanowiłem iść dalej. Co chwile dostrzegałem jakiś dziwnych ludzi uprawiających seks na środku ulicy, wokół nich znowu tłum gapiów z kamerami, ilość burdeli, które mijałem wprawiała mnie w osłupienie, w niektórych burdelach zamiast stojących kobiet, były kozy z przyklejoną ceną! Obok jednej z tych świątyń rozpusty, stała kobieta paląca świecącego papierosa. Postanowiłem zapytać się gdzie jestem i jak trafić do domu.  Piękna blondynka ubrana w krótką spódniczkę, tak zwany pas biodrowy, która na widok Mojej koszulki czuła się niezręcznie, z lękiem zadała pytanie, “Nie boisz się chodzić w takich ciuchach w dzisiejszych czasach?”.   Po dłużej rozmowie dowiedziałem się, że mamy 2100 rok! Kraj, w którym  myślałem, że żyje przestał istnieć. Ze wschodu przybyła tajemnicza frakcja, która uważała, że seks ze zwierzętami jest zupełnie normalny. Rządząca partia LSD zalegalizowała twarde narkotyki, a heteroseksualiści są gnębioną mniejszością, co gorsza dzieci tworzone są w laboratoriach. Biały orzeł w złotej koronie, który był symbolem Polski, został zastąpiony dwoma kolorowymi gołębiami i kolorową tęczą, którą pamiętam jeszcze z czasów placu zbawiciela. Na telebimie leciał właśnie mecz w koszykówkę gdzie zamiast cheerleaderek, w przerwie tańczyli  “Faceci”, przypominający kobiety. Zmiana płci była czymś normalnym, a para którą minąłem wcześniej na ulicy to tak naprawdę, były dwie kobiety po operacjach refundowanych przez NFZ, który oferuje darmową zmianę płci!

Pojęcie “zakaz” nie istniało, można było zgwałcić przechodzącą kobietę bez żadnych konsekwencji, moda ta przybyła wraz ze wschodnia frakcją, która traktowała kobiety jako przedmioty do zaspokajania potrzeb fizycznych. Wschodniacy, bo tak nazywano obcych przybyszy, w bardzo łatwy sposób zdołali przejąć władzę. Winne temu było równouprawnienie, które zrównało mężczyznę z kobietą. Żaden facet nie mógł wykonywać cięższych prac niż kobieta i tak właśnie na przestrzeni lat mężczyźni, którzy bronili naszego kraju, zamienili karabiny na pilniczki do paznokci, a sprzęt do ciężkich prac budowlanych dzięki, którym można było zbudować fortece, na różowe sztućce.

Największym szokiem było społecznie przyzwolenie na zaślubiny 13 letnich dziewczynek z dojrzałymi  kobieto-facetami!  Bo tak naprawdę tylko lekarz, który tworzył w laboratorium wiedział z jakim narządem powstałeś. Życie ludzkie przestało być priorytetem, bo przecież w każdym momencie można było stworzyć nowego osobnika rasy homo(ledwo)sapiens.

Zostałem również uświadomiony dlaczego odpowiadam za śmierć Polski!!!  Jako człowiek stworzony tradycyjną metodą, miałem jedną wadę, byłem bardzo leniwy.  Walczyłem o Polskę komentując wiadomości przekazywane przez skrzynkę, którą nazywamy telewizorem, byłem takim domowym patriotą. Wiedziałem, że coś się dzieje, pochód z okazji 11 listopada, który oglądałem w szklanym pudle, był ostatnim przejawem niepodległej Polski. Dziś zakazano świętowania uroczystości związanych z wiarą i przynależnością narodowościową. A koszulka, którą miałem na sobie prowokowała  innych obywateli! I tak też było, tłum, który wcześniej nagrywał bzykająca się parę, dostrzegł białego orła ze złotą koroną. Wszyscy ruszyli w pogoń za Moją osobą, wbiegłem w ślepą uliczkę myślałem, że to już koniec! Leżąc i czekając na publiczny lincz zacząłem słyszeć dziwne dźwięki dobiegające z nieba, coraz głośniejsze przeradzające się w krzyk,  ” KANT WSTAWAJ, DZIECKO PŁACZE!”.  Zalany zimnymi potami obudziłem się!  To był tylko zły sen:/ !

Ps.  W następnym odcinku będzie konkursik, w którym do wygrania będzie koszulka z Mojego snu:) Polub mnie na Facebooku lub google Plus.

 

Pin It on Pinterest

Share This