Zaznacz stronę

Ile jesteś w stanie łyknąć na raz…

Jak to bywa w życiu piękne historie kończą się tragicznie, oczywiście zawsze istnieje wyjątek potwierdzający regułę, w tym przypadku jest to Kant w czepku złotym urodzony.

operation-theatre-555088_1280 

We wcześniejszym artykule, który powstawał z udziałem czytelników, przemycone zostało wielkie ziarno prawdy. Unikam lekarzy rodzinnych, do których chodzi się tylko po zwolnienia, lub skierowania- Słyszałem coś o chorobie zwanej służba zdrowia, lecz wyszukiwarka nie mogła w tym przypadku postawić poprawnej diagnozy, gdzieś krążyły pogłoski o lepszej jakości badań wykonywanych odpłatnie, pomimo negatywnych opinii nigdy nie przypuszczałem, że nasza służba zdrowia istnieje tylko na papierze do dupy, a lekarze pełniący obowiązki zapomnieli o najważniejszym, służbie wobec pacjenta.

Nie każdy lekarz to pizda. 

Po wizycie na szpitalnym oddziale ratunkowym, zostaliśmy z receptą w ręku i tygodniowym zwolnieniem mającym zrekompensować stres, jak zagwarantował lekarz po zażyciu tabletek objawy choroby miały ustąpić, jak już wspomniałem jestem wyjątkowy więc choroba postanowiła zrobić lekarzowi wspak, przez co zostaliśmy zmuszeni do prywatnej konsultacji.

Podobno blogerzy mają wszystko za darmo, więc musiałem spróbować…

– Dzień dobry,   przybyliśmy na badanie

100 zł poproszę… 

– Ej, jestem blogerem nie płacę

Zaraz zaraz, mamy tu taki cennik  mało znani blogerzy 150 zł  – znani 300 zł 

Na liście brakowało tytułu króla blogosfery, wyciągnąłem 500 zł. Recepcjonistka zorientowała się, że rozmawia z kimś ważnym zapewne z tego powodu postanowiła osobiście wskazać ręką pokój w którym miało odbyć się spotkanie.  Wizyta przebiegła pomyślnie, znaczy zgodnie z przewidywaniami wujka googla, który zasugerował przeprowadzenie dodatkowego badania, lekarz podłączony do komputera oznajmił  “Nie ma co czekać, proponuję od razu jechać na sor” Panie doktorze, w tym tygodniu mieliśmy już dziwną wizytę w szpitalu, podobno ukochana jest zdrowa- Pan pojedzie i powie lekarzowi, że jest pizdą, bo powinien po samym wywiadzie z pacjentką zlecić  badanie! tutaj potrzebna jest szybka operacja…

Kilka godzin później po przyczynach choroby została tylko blizna i złe wspomnienie, nawet nie chcę myśleć co by się wydarzyło gdyby google,  zachowało się tak samo jak wspomniany lekarz pizda.

Przemoc w służbie zdrowia.

Blogerzy mają łatwiej, czego jestem idealnym przykładem, jednak myślę o tych wszystkich zwykłych ludziach, co z nimi…  znacie jakiś sposób, by im pomóc.  Przecież oni stale narażeni są na przemoc ze strony lekarzy, nie mają dostępu do prywatnego pakietu dla blogerów, muszą korzystać z darmowej opieki lekarskiej, łykać wszystko co podsunie im facet w białym kitlu.

Pin It on Pinterest

Share This