Zaznacz stronę

Jak opanowałem świat:)

Niepoważny

Czy kiedykolwiek poprosił was ktoś, o oddanie dowodu osobistego na ulicy?  zapewne i tak byście odmówili, a gdybym poprosił  o wszczepienie GPS śledzącego cały czas waszą lokalizacje?  Co gorsza poproszę o twoje prywatne zdjęcia, ciekawe czy masz jakieś nagie selfie, które mogą wyciec do sieci:)  i jeszcze poprosił o zgodę na rozpowszechnianie tych informacji.  Oczywiście to ja będę decydował komu i dlaczego przesyłam twoje nagie zdjęcie wraz z Twoją dokładną lokalizacją.

Opowiem wam teraz historię na faktach, zapewne nawet nie jesteście świadomi, że taki mikro GPS został już zaaplikowany większości obywateli.   Oczywiście wyobrażacie sobie jakieś sceny rodem z filmów science fiction, szalony profesor chce opanować świat, zbierając informacje o ludziach, które posłużą mu do zastraszania ludzkości. 

Dzięki  dobrodziejstwu dwudziestego pierwszego wieku umiejętnie wkradłem się do twojego telefonu, komputera czy innego sprzętu na którym codziennie działasz. Posiadam dostęp do poufnych informacji dotyczących twoich kontaktów, prywatnych zdjęć z telefonu, kamery i lokalizacji, w moje ręce wpadły dane na temat: stron jakie przeglądasz, banku w którym masz konto i SMS-ów które wysyłasz.

A jak bym poinformował o twoim wstydliwym problemie z grzybicą największe gazety, będziesz się bardzo złościć?

Zapewne nikt by się na to nie zgodził, i każdy pomyśli sobie co za brednie napisał “Kant”

A gdybym powiedział ci że nazywam się Mark Zuckerberg i jestem założycielem Facebooka, oddał byś mi swoje nagie zdjęcia?  zapewne też odpowiedział byś NIE.  Więc dlaczego to zrobiłeś?   Miłego oglądania…

 

 

Pin It on Pinterest

Share This