Zaznacz stronę

Jak zostać celebrytą

celebryta

Fot. Pixabay

Wyjaśnię pewną kwestię  celebryta to osoba, która jest znana z tego, że jest znana. By zostać celebrą nie potrzebujesz żadnych specjalnych zdolności. Gwiazdy na swój tytuł praują latami, celebrą stajesz się jak by za dotknięciem magicznej cytryny.

Generalnie zasada jest bardzo prosta, wystarczy zaliczyć kilka branżowych imprez organizowanych w różnych celach charytatywnych, z  reguły koszt organizacji przyjęcia znacznie przewyższa przekazane datki, kogo obchodzą głodujące dzieci w afryce.  Biorąc pod uwagę głupotę naczelnych w plotkarskich gazetach, wystarczy odpowiednio przygotować swój wizerunek, w przypadku facetów najlepiej założyć zbyt ciasne spodnie doprowadzające do  przegrzania genitaliów, kolejnym elementem którego nie może zabraknąć jest biała koszulka podkreślająca tors, i oczywiście hit sezonu 2015 granatowa marynarka.

Odziany w ciuchy przypominające kobiece stroje z lat 90, wcielasz się w rolę agenta Tomka podkradając cytrynę, następnym etapem jest podsłuchiwanie celebrytów. Bez obaw celebryta z reguły jest idiotą, bezproblemowo z odległości kilkunastu metrów poznasz szczegóły ostatniej zakrapianej imprezy.

Teraz wystarczy rozpocząć atak skradzioną wcześniej cytryną, skutecznie powstrzymując bezsensowny potok słów (dokładnie w taki sam sposób jak na fotografii powyżej), kwitując wszystko  jakimś pikantnym szczegółem dotyczącym podsłuchanej relacji z imprezy, spokojnie głupek nie zareaguje, teraz pewnym krokiem udaj się do baru…  Zapomniał bym o najważniejszym, zaufanej osobie z aparatem, która uwieczni całe zajście. Materiały wyślij do wszystkich portali plotkarskich, przekazując podsłuchane szczegóły z kompromitującej imprezy, najlepiej jak byś usłyszał coś o homoseksualistach, jakieś wyzwiska w stylu pedał itp…  Podsumowując wszystko napisz coś w stylu “Normalnie to lubię Maćka, ale jak obraził mojego przyjaciela geja nie wytrzymałem, jeszcze dziś usuwam tego homofoba ze znajomych na fejsie”  Żeby potwierdzić swoją rozpoznawalność przed całą akcją załóż profil na Facebooku, kup kilka tysięcy fanów na znanym i lubianym portalu aukcyjnym allegro… Witaj w świecie pudelka, resztę zrobi twoja przychylność do związków homoseksualnych.

*Jeżeli z jakiś powodów jesteś przeciwny mniejszości homoseksualnej obnażającej swoją seksualność na paradzie równości, zostań w domu i pisz blog podobny do tego:) Spokojnie, przy odrobinie samodyscypliny zostaniesz idolem wyśmiewającym absurdy tego świata. Jeden z ostatnich tekstów dotyczący polaczków jest hitem w internecie http://historia-kanta.pl/jestes-polaczkiem-zmien-znajomych/ potwierdza to rosnąca fala komentarzy na znanych portalach.

Pin It on Pinterest

Share This