Zaznacz stronę

Jedzie armia przez wieś…

Jedną z najważniejszych wiadomości publikowanych na antenie był przejazd kilkudziesięciu wozów amerykańskiej armii.

soldiers-1002_1280

Propaganda naszego zachodniego sojusznika jest uprawiana na szerszą skalę niż  konopie  indyjskie w meksyku. Oczywiście wszyscy zaprzeczają, przecież jesteśmy odporni na papkę wciskaną przez media. Jednak cudza armia, na cudzym terenie jest przyjmowana bardziej entuzjastycznie niż  Wojsko Polskie. Jeszce nigdy nie widziałem tłumnie zgromadzonych nastolatek obskakujących wojskowych, gdyby wyłączyć kamery zapewne nie jedna dziewczyna straciła by swoje dziewictwo, by móc z dumą oznajmić koleżankom “spałam z amerykańskim żołnierzem”

Gdybym był żołnierzem poczuł bym ogromny niesmak, czego brakuje w moim mundurze… Z jakiego powodu amerykańska flaga  zmienia wszystko. Potrzeba kilkudziesięciu dobrych filmów akcji, ukazujących Polskich żołnierzy, jako seksownych bohaterów, którzy dumnie walczą w obronie pokoju na świecie.   Po kilku seansach, wszystkie puste dziewczynki zaczęły by zapełniać wolne prycze w jednostkach wojskowych.

Osobiście nigdy nie pomyślałem o machaniu żołnierzom przejeżdżającym przez miasta, tym bardziej obcym jednostkom wojskowym, w czym Polskie barwy ujmują amerykańskim. Postanowiłem zsolidaryzować się z żołnierzami wojska polskiego, machając za każdym razem jak będą przejeżdżać starym wysłużonym starem przez moją miejscowość.

Jednak dzisiejszy wpis miał być zupełnie o czym innym, jeden z naszych rodaków postanowił wyrazić swoja niechęć do USA, taranując wóz opancerzony swoim fordem.

 Tylko mi nie mów, że machałeś do konwoju transporterów USA. 

 

Pin It on Pinterest

Share This