Zaznacz stronę

Już nic nie będzie takie samo, twoja przyszłość to microsoft

lumia 950

Wielokrotnie zastanawiałem się jak będzie wyglądać przyszłość, jednak nigdy nie przypuszczałem, że będzie tak zgodna z wizją Kanta.  Na waszych oczach, Microsoft wyprzedza konkurencję o lata świetlne, a Ty nawet tego nie zauważyłeś.

Luksus.

Weź do ręki swój przeciętny telefon, tak przeciętny jeżeli nie jest oparty na systemie windows phone, przejdźmy jednak do konkretów…  Wyobraź sobie, że właśnie otrzymałeś wejściówkę vipowską umożliwiającą oglądanie wyścigu Le Mans 24 z całkowicie odmiennej perspektywy, jesteś uczestnikiem tego wydarzenia,  wyciągasz najnowszą lumie 950 xl i kręcisz tak dobre filmy, że największe telewizje publikują relacje zrobione za pomocą twojego telefonu,  następnie wsiadasz w samolot, by polecieć  na najlepszą wystawę samochodowa w Genewie, twoja lumia jest zawsze przy tobie, a wraz z nią aparat 20 Mpix. Masz szósty zmysł udaje ci się zrobić kilkanaście fotografii, które zostają opublikowane w największych magazynach motoryzacyjnych.

Sukces.

Zaczynasz być rozpoznawalny, twój profil na instagramie śledzi już półmilionowa publika, selfie z Ronaldo? odmawiasz, od zawsze kibicowałeś Barcelonie… Jesteś gwiazdą, największe marki zaczynają pieścić twoje ego, przesyłając gifty. Wszyscy chcą byś wrzucił chociaż jedną fotkę z ich produktem na facebooka.   Jednak ty, masz wszystko gdzieś, publikujesz zdjęcie z Lewandowskim, spożywając śniadanie mistrzów z całą reprezentacją.

Pierwszy jest najlepszy- Reszta się nie liczy…

Tylko ty znasz tajemnicę twojego sukcesu, jest nim najnowsza lumia, byłeś pierwszy… Znajomi zastanawiają się dlaczego nie posiadasz komputera- Tylko się uśmiechasz, podłączając swój telefon do dowolnego ekranu, telewizora lub projektora. Zamieniając zwykły ekran w coś więcej, twój spersonalizowany komputer… Gdy inni  uruchamiali laptopy,  ty już obrabiałeś zdjęcia, robiłeś to w dowolnym miejscu, nic nie musiałeś zgrywać, kopiować. Zawsze byłeś pierwszy, twoja lumia to komputer, to twoja przyszłość, zainwestuj w siebie…

 

Pin It on Pinterest

Share This