Zaznacz stronę

Moja “Paczka”!

Strong Fat Man

A więc wybraliście… W ostatnim odcinku najwięcej głosów zebrała “Moja Paczka” .

Dzisiaj będzie o “takich trzech jak nas dwóch, to nie ma ani jednego .” Moja paczka to “Kant i Gruby”,  oczywiście w niektórych akcjach mrożących krew w żyłach,  było nas więcej, lecz tylko My dotrwaliśmy do końca…

Wbrew pozorom  i zdjęciu, które widzisz. Gruby nie był wcale tłustym gościem, był po prostu wielki! Największy “cwaniak” rządzący strefą patola,  Lord vader  mógł by Grubemu czyścić świetlny miecz. Wszyscy znali Grubego, był przeciwieństwem Kanta, Ja nigdy nie byłem  silny fizycznie. Wiesz on był tym kolesiem co rozkręcał największe awantury, ale był też tym gościem, który miał swoją tajemniczą historię, a ona przerażała wszystkich. U Ciebie też pewnie jest taki „Gruby”.   Zastanawiasz się jak poznałem Grubego?  Sam nie wiem, był  od zawsze,  przeglądam zdjęcia z dzieciństwa, na każdym jest Gruby. Wiele razy pytałem się mamy, jak go poznałem? Moja matka sama zaczęła się zastanawiać skąd się wziął, doszła do wniosku, że jedyną osobą, która znała tą historie była babcia. Szkoda, że już nie żyła, musiała być naprawdę zajebista skoro poznała mnie z Grubym. Żeby przybliżyć Wam jego postać musicie przypomnieć sobie reklamę  “Frugo”… .

Kurwa z nim było podobnie,  wystarczyły magiczne słowa, “Skocz po Perełke”.    Musicie wiedzieć, że Gruby nigdy nie zwracał się do konkretnej osoby,  swoje słowa po prostu wypowiadał. Wyobraź sobie, że nikt nie wiedział do kogo mówi, każdy musiał się dostosować. Był jeden twardziel, który odważył się przeciwstawić tyrani.  W tym momencie pomyślałem, miło było Cię poznać. Gruby ciebie zniszczy.. I tak też się stało, dopiero w chwili zadawania ostatnich ciosów przez Grubego, ktoś krzykną on jest głuchy,  w ostatnich sekundach  dowiedzieliśmy się, że ten “twardziel” był głuchy i tu mnie Gruby zaskoczył. Pewnie pomyśleliście, że przerwał swoje natarcie na  “twardziela”  nic z tych rzeczy, nie przestał ani na moment,   w samej końcówce dodał,   “nie moja wina, że jesteś głuchy!  A teraz skocz po perełkę!” . Wskazując jednocześnie pustą butelką po piwie, na sklep. Ja osobiście współczułem temu kolesiowi, dla Grubego było to jak kolejne śniadanie z udanym wypróżnianiem. I chyba tylko dzięki niemu doszliśmy tak daleko. Swój sukces zawdzięczam między innymi  jego brakom emocjonalnym. Tak już jest w życiu, Twoje słabości nie obchodzą innych.

Na osiedlu nie mieszkamy już od dawna, cały czas  krążą legendy o Grubym. Podobno ruska mafia podrzuciła Grubego, aby rozwijał działalność przestępczą na terenie naszego osiedla. Jeszcze inni opowiadali jak to Gruby ukradł krzyż. Jestem skłonny w to uwierzyć, Gruby cały czas oglądając ten film,  zachowuje się  jakoś podejrzanie… .

 

[poll id=”6″]

Nie zapomnij wysłać Grubego na FB 🙂

Pin It on Pinterest

Share This