Zaznacz stronę

Nie jesteśmy równi.

press-1015988_1280Jeżeli uważasz, że wszyscy są równi popełniasz największą zbrodnie przeciwko ludności, jesteś gorszy od Hitlera. 

Oczywiście każdy posiada prawo do życia, które i tak większość zmarnuje… Patrząc na statystyki spożywania alkoholu, większe prawdopodobieństwo jest, że twoje dziecko zostanie alkoholikiem, niż założy firmę. Rodząc się posiadamy takie same szanse na zostanie wpływowymi osobami w społeczeństwie, znam właściciela stacji benzynowych wychowanego przez alkoholika, dzieciństwo odcisnęło na nim takie piętno, że postanowił zmienić nazwisko, by nikt nie kojarzył jego osoby z patologicznym domem, znam właściciela karczmy wychowanego przez dom dziecka, oraz byłego więźnia posiadającego własny zakład kamieniarski. Poznałem też, bogate dzieciaki o których już nikt nie pamięta.

Nadal twierdzisz, że wszyscy są równi?

Jeżeli uważasz, że ćpun i alkoholik jest na równi z Kantem, pozostaje tylko przekazać  twojej osobie najcenniejszą radę w życiu, czym prędzej opuść tego bloga, wyjedź z kraju, jesteś po prostu nikomu niepotrzebnym debilem. Przez takie podejście najwięksi zbrodniarze doszli do władzy, w tym Hitler. Wkurzę teraz drugą grupę osób, zwaną potocznie wyborcami… Pisał już o tym Kominek, pisał Kant, było na demotywatorach. Jeżeli uważasz, że jakakolwiek opcja polityczna przyczyni się do poprawy twojego statusu, zrób to co poprzednia grupa osób.

Przypominam dlaczego PO wygrało wcześniejsze wybory, obywatele mieli dość władzy sprawowanej przez PIS.

Powiadają, że polityka jest dla ludzi wyższych klas, telewizja jest dla wybranych, zastanów się w czym znane osoby, absolwenci wyższych uczelni lub blogerzy są lepsi od większości, przecież zaczynamy każdy dzień dzień w podobny sposób -przesiadując na toalecie- to że wszyscy sramy nie oznacza, że jesteśmy równi…

Wygrają, równiejsi…

Dopiero jak zdałem sobie sprawę, że większość  społeczeństwa jest plebsem, próbującym zniechęcić wszystkich do działania, pisząc negatywne komentarze, ośmieszając, opluwając i wyzywając. Pojąłem, że ich opinia niczym nieróżni się od resztek lądujących w koszu, nikt się z nią nie liczy. Bo świat kreują ludzie sukcesu, znający swoją wartość. Pozostali żyją w cudzym świecie, pracują w cudzych firmach, uczą cudze dzieci, wyprowadzają cudze psy, sprzątając cudze domy.  Szanuję osoby, które świadomie godzą się na takie życie, każdy ma wolną wolę i decyduje za siebie. Podziwiam kreujących ten świat, bo sam zacząłem  kreować.

Jedno jest pewne nawet jak będziesz zupełnie bezinteresownie nieść pomoc drugiej osobie, nie pozostawią na Tobie suchej nitki, ale co tam jestem ponad tym wszystkim. Przypomnę, że Franek, którego Polscy lekarze zostawili na pewną śmierć, odnalazł światełko w tunelu. Wiem, że nie postąpisz tak samo, więc wpłać lub wyślij sms…

 Możesz też udostępnić, na Facebooku akcję siepomaga…

Pin It on Pinterest

Share This