Zaznacz stronę

Patyczki które ratują życie…

Patyki

Dzisiaj zacznę od czegoś nowego przez co nie pisałem 🙂  Blog ma nową szatę graficzną, jeżeli komuś się nie spodoba i zamierza komentować, ostrzegam będę rzucać Czesławami!

Dobra a teraz przejdźmy do konkretów, wiele razy oglądałem filmy o kibolach, widziałem jak kij sportowy do bejsbola potrafi zagłębić się w czaszce utrzymując na stałe efekt bezdechu.   Lecz o czym ja plotę, miało być o patyczkach ratujących życie.

W dzieciństwie bardzo bałem się zwierzątek zwanych rakiem, Kiedyś musiałem spotkać się z tym osobnikiem.  Do rozprawienia się z bestią zawsze służył kij:)  tłukłem w tego skurwysyna ze wszystkich sił, buraczysko niczym kot o dziewięciu życiach, nie dawał za wygraną, w pewnym momencie poczuł że przegrywa i uciekł do słodkiej rzeczki zwanej hades.

Dziś technologia poszła do przodu, nie trzeba latać z wielkimi pałami za skorupiakiem, wystarczą dwa małe patyczki, dokładniej takie.Wymazówki

 

Wiem że wydaje się to dziwne, lecz włożysz tego patyczka do ust i będziesz  poruszać nim w swojej buzi.  Mam nadzieję że ci się spodoba:)

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z centrum krwiodawstwa, być może jakiś dzieciak bez skutecznie macha wielkim kijem w celu przepędzenia skorupiaka,  w Google znajdziesz wiele miejsc które bardzo chętnie zaopiekują się twoim patyczkiem.

Pin It on Pinterest

Share This