Zaznacz stronę

Pierwsza koszulka leci do…

Witam,

Dzisiaj leci w przestrzeń pierwsza koszulka surge polonia:)

Przypominam że konkurs nadal trwa w planach jest wysyłka jednej koszulki miesięcznie.

pol_pl_Koszulka-termoaktywna-Orzel-Sport-dlugi-rekaw-CZERWONA--217_2

Pamiętajcie że wasze wpisy nadal biorą udział w konkursie:)  do końca świata nagrodzę wszystkich.

Żeńską część również zapraszam do konkursu, taka koszulka to idealny prezent.

Więcej o konkursie dowiesz się w tym poście :   Wygraj koszulke

W miesiącu lutym wygranym został Szymon Bury który napisał w komentarzu coś takiego.

Dlaczego ja miałbym wygrać tą koszulkę?? W sumie to ciężko mi to powiedzieć. Zawsze byłem zafascynowany Polską… krajem, którego potocznie mówiąc można nazwać największym kozakiem Europy… krajem, który mimo tylu niepowodzeń zawsze kończył zwyciężając… krajem, który pomimo 123 lat zaborów nie stracił w sobie ducha walki a przede wszystkim POLSKOŚCI…. krajem, który możemy nazwać jedną wielką układanką, w której każdy z nas jej częścią, bo czym byłaby Polska bez nas, bez naszych dziadków i pradziadków, którzy oddawali swoje życia w walce o nią, byłaby tylko pustą krainą geograficzną.
W tym momencie pewnie pytacie siebie czemu wychwalam Polskę, a nie piszę na temat… i już śpieszę z wyjaśnieniami. Chciałbym reprezentować opisany przeze mnie i znany przez Was kraj, z podniesionym czołem i dumą. Nosząc tą koszulkę chciałbym pokazać jak bardzo mi zależy na Polsce, nosząc tą koszulkę chciałbym każdemu przywołać naszą wielką Husarię, która bądźmy szczerzy była najsilniejszą Armią w Europie na przełomie XVI-XVIII oraz Armią, która nie może się kojarzyć z niczym innym jak nie z Odwagą, Męstwem i siłą Polaków. Zakładam, że każdy kto ćwiczył choćby chwilę w tych koszulkach dostał skrzydeł niczym Nasi Wielcy Wojownicy… chciałbym znaleźć się w gronie tych szczęśliwców. :)

Szymonie gratuluje, wszelkie info wysyłam na maila… Mam nadzieję że na swoim Facebooku pochwalisz się wygraną i zachęcisz znajomych do udziału w konkursie.

Ps. Nie zapomnij pstryknąć fotki koszuleczki jak dotrze do twojej osobistości,  niech niesie się w świat wieść o nowoczesnych koszulkach patriotycznych  Pozdrawiam 🙂

Pin It on Pinterest

Share This