Zaznacz stronę

Porządny ojciec to i po mordzie przywali…

Wyrosłem już z czasów w których rękawice bokserskie służyły jako pomoce treningowe przed właściwą walką na gołe pięści.  Sadziłem, że połamane nosy i sine oczodoły  nie robią już wrażenia na dziewczynach.

bow-tie-businessman-fashion-man

Wczorajszy dzień okazał się być wyjątkowym, przez sześć lat życia nasz owczarek niemiecki był przygotowywany na ten moment. Muszę przyznać, że nie wszystko zostało zrealizowane zgodnie z planem, lecz i tak jesteśmy z niego dumni.

Październik jest idealnym miesiącem na łamanie prawa przez dzieciaki, o godzinie 18 jest na tyle ciemno, by przed przymusową dobranocką pobić jakiegoś człowieka. Tak też było wczorajszego wieczoru, o wspomnianej godzinie ukochana zaczęła panikować, Kancie za oknem biją jakiegoś faceta, schowajmy się do wanny w łazience, może nas nie zauważą,  pierwszeństwo na łodzi ratunkowej mają kobiety i dzieci, zapewne z tego powodu zabrakło  miejsca dla Kanta.

Zanim przyjedzie policja miną ze 2 godziny, o ile przydział paliwa wystarczy, w innym przypadku przybędą pieszo po  14 godzinach, musiałem zareagować…  Razem z psem  wybiegliśmy na ulicę. Krzyknąłem nie ma takiego bicia, bo spuszczę bydlaka, dostrzegłem zakłopotanie napastników, jednak zbyt wcześnie spełniłem swoją groźbę, w ten oto sposób zostałem pozbawiony jedynego argumentu przemawiającego na moją korzyść.

Kolejnym błędem było zlekceważenie obrony przez napastników, nie zważając  na moją obecność kontynuowali okładanie leżącego człowieka.  Desperacko zaatakowałem w pojedynkę rozjuszoną grupkę, czas jakby spowolnił-  przez moment byłem szybszy od  ciosów,  o czym ja myślałem, w pojedynkę na bandę dresów.

Na szczęście dołączył do nas jeszcze jeden facet, tak naprawdę uratował dupę Kanta. W ciągu kilku sekund było po wszystkim, towarzystwo zaczęło uciekać, bydlak w tym momencie zrozumiał powagę sytuacji rozpoczął pogoń za jednym dresem.

Facet podniósł leżącego chłopaka, podał mi rękę i powiedział  “Porządny ojciec to i po mordzie przywali… Dziękuje za pomoc” We dwójkę wsiedli do samochodu i odjechali…

Pin It on Pinterest

Share This