Zaznacz stronę

Prawie dorosły

Objazdowe wesołe miasteczko

By Henryk Borawski (Own work) [CC-BY-SA-3.0], via Wikimedia Commons

Już od przedszkola wiedziałem, że nie pasuję do rówieśników… Rozmowa  nudziła mnie od pierwszych dźwięków  które wydobywały się z ich wielkich niczym megafon ust.
Ty też pewnie zauważyłeś, że pięciolatki mają nieproporcjonalne usta! Pamiętam, że już w przedszkolu zacząłem robić pierwsze poważniejsze Kanty.  Zapewne wiesz jak się urodziłem, w tamtych czasach  mieszkałem na zwykłym polskim blokowisku. Tam kombinował każdy od  starszej sąsiadki, która miała wielkie piersi,(do tej pory nie spotkałem takich ogromnych). Przynajmniej tak Ją zapamiętałem, “sąsiadka z wielkim cycem” .  Widziałem je jako jeden z nie  licznych 🙂  Tak  zobaczyłem pierwsze piersi gdy miałem 5 lat! Co roku przyjeżdżało do nas wesołe miasteczko, wiecie kilka karuzel,  jakieś tam wagoniki, samochodziki i strzelby, nic specjalnego taka pokomunistyczna  propaganda. I tam właśnie w tym miejscu zostałem rozdziewiczony, dokładnie za wagonikiem z lustrami,  “sąsiadka z wielkim cycem” ,  pokazywała każdemu, kto dał jej żeton na karuzele. Wyobrażasz sobie  moją reakcję na  wielkie piersi,  zakochałem się !!! Pierwszy raz w życiu byłem zakochany… Kurwa szkoda tylko, że ten stan nie trwał zbyt długo.  Po całej tej miłosnej historii spać w nocy nie mogłem, wiecie te motylki. Następnego dnia opowiedziałem wszystkim  w przedszkolu,  o miłości  do  sąsiadki  wiedział każdy. Sądzę, że mając więcej czasu dotarła by ona nawet do Papieża. Zaraz po odbębnieniu obowiązkowych zajęć w przedszkolu, postanowiłem przedstawić swoją miłość najbliższym. Zabrałem wszystkich,   psa, który został po zmarłej babci, wielkiego rudego pluszaka i powędrowałem  za wagonik. Dotarliśmy na miejsce,  misiek był w szoku,  pies ze wstydu posikał się i uciekł,  a Ja przeżyłem swój pierwszy raz, zamarłem patrzyłem na tego oprycha, który bzykał moją miłość!  Co on miał, czego nie miałem Ja? Pieprzone żetony!!! I chyba wtedy właśnie narodziłem się jako Kant! To chyba wtedy zrozumiałem, że mając żetony, mogę mieć wszystko !

Dobra wiem, że jesteś ciekaw jakie Kanty mogłem robić w przedszkolu,  a ta cała historia z sąsiadką, miała odwrócić twoją uwagę od problemu…!

[poll id=”3″]

 

Pin It on Pinterest

Share This