Zaznacz stronę

Próba onet-u, czyli jak zostałem wykastrowany

e-mail

Jak wiesz biorę udział w konkursie blog roku, jednak nigdy nie przypuszczałem, że chęć zdobycia tytułu będzie tak stresująca.

Pomiędzy godziną ósmą a dziesiątą, gdzieś w okolicach dziewiątej, otrzymałem przerażającą wiadomość od organizatorów konkursu.      Dodam, że przed snem ostatni raz widziałem się z Moim przyrodzeniem, były czułości i uściski, w końcu zasnęliśmy.

Pierwsze co robię po przebudzeniu to sprawdzenie skrzynki pocztowej,   gołębie pocztowe zostawiły mi wiadomość.

Szanowna Pani!

Dziękujemy za zgłoszenie swojego bloga do konkursu! Zgodnie z regulaminem:

7. Na potrzeby Konkursu i Regulaminu za blog uznaje się dziennik (lub inną periodyczną formę wypowiedzi) internetowy, który posiada łącznie następujące cechy:

a) umożliwia autorowi umieszczanie datowanych wpisów, wyświetlanych według ustalonej przez niego kolejności (od najnowszych do najstarszych lub odwrotnie)

Prosiłabym zatem, aby wprowadziła Pani na swoim blogu system datowania postów.

Z góry dziękuję!

 

Wiedziałem, że seksmisja to prawda ukrywana przez władzę.  W bardzo szybkim tempie udałem się do łazienki w celu poszukiwań, z uwagi na niewielkie rozmiary miałem problemy z odnalezieniem Wacusia, który na dodatek jeszcze się obraził i umiejętnie unikał kontaktu.  Po kilku próbach  i pomocy ze strony kalendarza z króliczkiem Playboya, Wacuś powoli wysuną swoją główkę.

Odetchnąłem z ulgą, już myślałem, że razem z partnerką będziemy musieli uczęszczać na parady równości, a nasz synek będzie wychowywał się w bardzo tolerancyjnej rodzinie.

Najlepsze nadeszło kilka minut później, poinformowałem autora maila o fakcie posiadania przyrodzenia. W odpowiedzi otrzymałem kolejnego maila:

Szanowny Panie!

Bardzo przepraszam za pomyłkę! J

Proszę mi dać znać, kiedy wszystko będzie działać!

Zgodnie z wymogami postawionymi przez organizatora poinformowałem moją ukochaną, “Musimy sprawdzić  poprawność hydrauliki, takie wymogi stawia Onet”

A więc Szanowna Pani z Onetu , Informuję, że kranik działa. Owocem tych testów może być, lecz nie musi, braciszek lub siostrzyczka mojego synka.  Mam nadzieję że ten blog będzie mógł dalej uczestniczyć w rywalizacji.

Jak już konkursik będzie trwał mogę liczyć na waszego sms-a ?

Pin It on Pinterest

Share This