Zaznacz stronę

Rozgrzej swojego faceta do białośći!

Rozpal swojego faceta

„© stock.chroma.pl/katalinks”

Zastanawiasz się jak podkręcić atmosferę w łóżku, jesteś kobietą która nie ucieka przed nowymi wyzwaniami?

Dzisiaj opowiem wam o wczorajszej nocy, a właściwie o produktach które pomogą wam spełnić najskrytsze fantazje seksualne, linki wraz z ceną podam na samym końcu.

Przyznaj, że kobiety mają równie interesujące zachcianki seksualne co faceci, o czym przypomniała mi wczoraj moja ukochana. Muszę przyznać, że po narodzinach synka nasze życie seksualne troszeczkę zwolniło obroty.  Zapewne dlatego byłem nieziemsko zaskoczony niespodzianką jaką zastałem po powrocie do domu.   Przyznam, że ostatnie dni wyglądały mniej więcej w podobnym schemacie: “Jedzenie masz w mikrofali.  Ja idę już spać, dziecko mnie wykończyło”  Dziś było zupełnie inaczej, po otworzeniu drzwi ujrzałem lekko przygaszone światło w sypialni, przed drzwiami leżał szlafrok lubej.  Zdziwiony otworzyłem drzwi,  na wysłużonym tapczanie ujrzałem najpiękniejszą kobietę na świecie ubraną jedynie w kokardę, wyglądała o niebo lepiej niż modelka na zdjęciu poniżej! Piękne krągłe ciało, zasłonięte czerwoną kokardą! Taki prezent bez okazji!

Jako facet, czułem się jak bym wygrał los na loterii, już nie odczuwałem zmęczenia, pragnąłem mojej ukochanej jak nigdy w życiu. Myślicie zapewne, że na tym był koniec? Nic podobnego, miłość mojego życia uwodzicielsko dała mi do zrozumienia, że bez zabawy nie dotrę do celu.  Palcem wskazała na stolik, na którym znajdowała się świeca, wino, dwa kieliszki i jakieś czarne pudełeczko.   Ukochana otworzyła pudełko, przyznam, że na początku pomyślałem kupiła zabawki? Nic z tych rzeczy, to była gra erotyczna “sekret nocy” która doskonale podkręcała nastrój.  Zadania polegały na powstrzymywaniu się od seksu, przykładowa karta w grze, która rozpali twojego mężczyznę do białości:

Skrępuj ręce partnera z tyłu kajdankami, i posadź go na krześle.

Gdy już będzie siedział nagi przed Tobą, pieść go i ocieraj się zmysłowo całym ciałem.

Uwierzcie mi, tak bardzo pragnąłem ukochanej, że spadłem  z krzesła co umiejętnie wykorzystała druga połowa, która doprowadziła mnie do wrzenia.  Popijając wino, które dodatkowo pozwoliło na pozbycie się jakich kol wiek zahamowań, oddaliśmy się w objęcia ekstazy.     Pozwolicie, że o szczegółach nie będę  pisał…

Niegrzeczna Kokarda,  doskonale wyglądająca na partnerce, która urodziła dziewięć miesięcy wstecz dziecko.

Gra Sekrety Nocy zawierająca wszystkie gadżety takiej jak kajdanki, opaska na oczy, kostki do

 

Pamiętajcie o winie osoby wstydliwe do jakich należę z lubą, będą potrzebować troszeczkę alkoholu w celu rozluźnienia.

Pin It on Pinterest

Share This