Zaznacz stronę

Rudy zadzwonił…

rudy

Jeżeli nie znasz głównego bohatera, zapraszam do przeczytania mojej historii z dzieciństwa o rudym.    Do dzisiejszego dnia był idolem nastolatek występując w telewizji.

Zacznę jednak od początku, podczas nocnego spania, któremu towarzyszyło wiele podkołerniaków w postaci naturalnego ogrzewania powietrza, przyśnił mi się dzwoniący telefon, w słuchawce jak by znajomy głos wypowiedział słowa “Kancie, potrzebuję pomocy! Myśliborska 65 przyjedź”.

Po przebudzeniu mój dzień wyglądał nadzwyczaj normalnie, do momentu w którym Ukochana zapytała mnie kto dzwonił w nocy. Dotarło do mnie, że stary znajomy z dzieciństwa potrzebuje pomocy, co miałem zrobić?

Odpaliłem swoją perełkę i udałem się z odsieczą do stolicy. Zaparkowałem  przed komendą, pracownicy tego miejsca zaprowadzili mnie do rudego. Ujrzałem  niewielka postać, która była cieniem wesołego Misiaka jakiego zapamiętałem.  Jedyne co wypowiedział to zapłać kaucje, żadnego cześć, przepraszam, że spierdoliłem ci dzieciństwo i nie mogłeś zaufać przez długi czas żadnej osobie, chyba tylko ze względu na starą więź jaka nas łączyła postanowiłem wpłacić kaucje.

Po opuszczeniu komisariatu “Rudy” w ramach podziękowań zaproponował obiad. Dowiedziałem się, że pluszakowi zostały postawione zarzuty molestowania, jego tłumaczenia były tak bezsensowne jak twierdzenia Kopernika. Krzyczał że ją załatwi, że to wszystko to jedna wielka prowokacja,  podobno wszystkie firmy zerwały kontrakty, nie chcą mieć do czynienia z ćpunem i gwałcicielem.

Jak sam twierdził on jej nic nie zrozbił, miało dojść tylko do formalnego skonsumowania kontraktu. Rudy nie rozumiał, że przez całe swoje życie oblewał pomyjami każdą napotkaną osobę, zdradzał znajomych dla pieniędzy. Dziś wiaderko z pomyjami, którym dumnie wymachiwał wylądowało na jego głowie.

Zmieniłem temat rozpocząłem rozmowę o nas, o tym co mi zrobił.  Miał tupet mówiąc, Kant to była tylko Panna na jedno popołudnie, przecież nic Tobie nie zrobiłem.

Nie wytrzymałem!, “Rudy” wystarczyło powiedzieć przepraszam! Palisz wszystkie mosty zapominając, że po którymś, być może będziesz musiał wrócić!

Ostatnio znowu widziałem rudego w telewizji teraz jest gwiazdą kryminalną. Show biznes nie takie gwiazdki trawił i wypluwał  jak frytki od Wielkiego Brata.

Pin It on Pinterest

Share This