Zaznacz stronę

Skazany na śmierć

Wyobraź sobie taką sytuację, przez większość swoje życia ciężko pracowałeś, każdego miesiąca ukochane Państwo zabiera część twojego wynagrodzenia, byś mógł czuć się spokojnie, cokolwiek się nie wydarzy NFZ zagwarantuje leczenie, a lekarze ze wszystkich sił będą walczyć o twoje życie. 

shoes-505471_1280

Żyjąc  w poczuciu stabilizacji pragniesz powiększyć rodzinę, przyszedł moment w którym na teście ciążowym pojawiły się dwie kreski, całe twoje życie zaczyna nabierać barw, wszystko kręci się wokół małej istoty,  którą nazwiesz Franek.  Mały człowiek, który miał mieć małą wadę serduszka, -wszyscy tak sądzili-, jednak tuż po porodzie okazało się, że natychmiast trzeba zoperować serduszko, by twoje dziecko przeżyło.

franekPo dwóch ciężkich miesiącach wracasz z małym Frankiem do domu wszystkie problemy zostały za szpitalną bramą. Każdą chwilę z dzieckiem uwieczniasz na zdjęciach, cieszysz się każdą sekundą…  Przecież lekarze wiedzą co robią, a NFZ zgodzi się pokryć ewentualne koszty naprawy serduszka, Franek mógłby spać spokojnie, gdyby urodził się w innym kraju.

W Polsce małego Franka skazano na śmierć, przez obojętność… Uratowano chłopca, by czekał na ostatnie uderzenie serduszka w objęciach kochającej Mamy. Zawiódł system, zawiodło całe Państwo.

Małego Franka na śmierć skazał SYSTEM!!!

Ostatnią szansą dla Franka jesteś właśnie TY!!! razem możemy wszystko  naprawić, chłopiec potrzebuje wykonania korekty wad serca połączonej z naprawą obu zastawek. Niestety czas jest naszym wrogiem, te święta nie były dla Franka wesołe, pojawiła się wzmożona sinica i opuchlizna, a saturacje zaczęły spadać. Mały Franek potrzebuje pieniędzy, niestety może nie doczekać do końca zbiórki!  Chłopcu możemy jeszcze pomóc, każda złotówka się liczy!!! Wiem, że  człowiek jest z natury leniwy, i przez tą leniwość mamy takie Patologie w Polsce!

Więc, spójrz w te piękne oczy i powiedz będziesz żył dzieciaku

franek1

Nie myśl, że masz za mało, żeby pomóc. Nie myśl, że pomoże ktoś inny. Nie myśl, że mamy jeszcze czas. Nie odkładaj pomocy na jutro. Nie odwracaj się, nie zamykaj oczu na bezsilność rodziców. Tu i teraz zmieniamy świat na lepsze, żeby ci najmniejsi, najbardziej bezbronni mogli żyć.   

Kliknij w odnośnik poniżej zostaniesz przeniesiony na stronę dzięki, której pomożesz Frankowi.

https://www.siepomaga.pl/serduszko-franka

Wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim, system który zawiódł  za dwadzieścia lat, wyciągnie swoje brudne łapska, aby pobrać swoje składki z pensji Franka!

Ps. Jeżeli z jakiś powodów nie możesz dokonać wpłaty, prześlij informację o akcji znajomym

 

Pin It on Pinterest

Share This