Zaznacz stronę

Stonoga to tylko przykrywka…

Czy Polacy są tak zacofani, by nie zauważyć perfekcyjnie zaplanowanej manipulacji Polskiego społeczeństwa. Pierwsze zostały upublicznione taśmy prawdy, dzięki czemu głupcy dowiedzieli się jak głęboko w tyłku najważniejszych osób w państwie znajduje się obywatel, następnie przyszła kolej na akta dotyczące afery taśmowej, przetrzymywane na chińskich serwerach.

i10 plagiat

Powrót do przeszłości.

Obecna władza wzięła do serca nauki głównego kontrkandydata w wyborach prezydenckich i parlamentarnych “nigdy więcej nie wolno już rozmawiać z ludźmi o marnej reputacji”, dokładnie takimi słowami została skwitowana afera taśmowa z 2006 roku przez el komendanta ówczesnej partii rządzącej.  Dzisiejsza aparat sprawujący władzę, doda kolejną zasadę w kodeksie polityki  “Nigdy więcej nie wolno już rozmawiać w restauracjach“, na tym zapewne zakończy się postępowanie zwane aferką taśmową. Polaczki doskonale zdają sobie sprawę z zawartości koryta przy wiejskiej, więc usiłują uszczypnąć coś dla siebie, Inni wierzą, że Polska to nie kraj widniejący na papierze,  z tego powodu olewają żółty deszcz skapujący na ich głowy każdego dnia.  Pomijając najistotniejsze informacje ukryte w aktach, których i tak nikt nie przeczytał w całości, bo przecież Polacy nie czytają książek, więc z jakich powodów mieli by zrobić wyjątek, informuję afera taśmowa to:

  • – Sale vip w restauracjach, to pokoje masażu w burdelach
  • – Próbowano przekupić najważniejsze osoby w Państwie
  • – Premier wyśmiewa polaczków pracujących za 6000 zł
  • – Wiemy gdzie mieszkał szef CBA
  • – Poznaliśmy bliżej  Łukasza, kelnera z restauracji. ( Czytanie akt, rozpocznij od źródła nagrań)

Drugie dno afery taśmowej. 

Dlaczego właśnie w tym momencie wybuchła kolejna medialna papka dotyczących afery taśmowej, co chcieli zatuszować ludzie władzy? Musimy przenieść się w czasie do 31.05.2015 dokładniej godziny 20:23. Na jednym z facebokowych profili pojawiła się informacja dotycząca największego skandalu w Państwie, oburzenie zaistniałym sytuacją odzwierciedlają komentarze  “ten buc wyświadczył Ci przysługę, sam sobie wykopał grób” miliony Polaków zostało okradzionych przez Franciszka K. pseudonim “Kucyk”, ten bezprecedensowy przypadek uwidocznił solidarność narodu Polskiego, obok siebie  zwolennicy PISu, PO, SLD, bezpartyjni, wszyscy zażądali ukarania Kucyka z  art.115 ustawy OPAIPP. Dokładnie 8.6.2015 do prokuratury okręgowej w Łodzi wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Agencja bezpieczeństwa wewnętrznego podjęła odpowiednie kroki, by zatuszować aferę.  Tego samego dnia stonoga upublicznił akta dotyczące afery taśmowej, skutecznie manipulując opinią publiczną.  Blogerzy nie odpuszczą tak łatwo, chcemy poznać i10. Najbardziej tajemniczą personę w Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiedzialnego za najbardziej zuchwałą kradzież czasu  Polaków.  i10 to bloger, który został w bezczelny sposób okradziony z dobra, którego nie sposób wycenić, padł ofiarą przekrętu zwanego CTRL + C, CTRL + V, bliżej znanego jako plagiat.  Jeżeli z jakiś niezrozumiałych powodów, dalej nie wiesz o co chodzi zapraszam do żródła  http://www.idziesiec.pl/2015/05/jak-zostac-pisarzem.html

fot. dzięki uprzejmości i10

 

Pin It on Pinterest

Share This