Zaznacz stronę

Superbohater z Lublina

Dziś przedstawię wam wyjątkową postać, która wykorzystała portal społecznościowy do promowania swojego  biznesu. 

bottle-537543_1280

Kiedyś napisałem o przeniknięciu Facebooka do codziennego życia. Superbohater z Lubina jest doskonałym przykładem jak wykorzystywać media społecznościowe, wyprzedzając konkurencję. Zabrzmi to dość śmiesznie, jednak nawet w zbieraniu butelek po piwie, skutecznie pomaga portal społecznościowy.

Super zbieracz z Lublina

Bo właśnie o nim mowa, człowiek cieszący się większą popularnością niż cycki Dody, dzisiaj mieć selfie z Grześkiem jest trendy. Jak inaczej nazwać 11 tys fanów na Facebooku, tysiące zdjęć udostępnionych w internecie. Super zbieracza znają głównie studenci jednej z pięciu uczelni mieszczących się w Lublinie, idealna grupa docelowa, do której dociera poprzez Facebooka. Jak powszechnie wiadomo studenci spożywają ogromne ilości alkoholu, super zbieracz jest doskonałym przykładem jak wykorzystać media społecznościowe do promowania własnej marki, bohater z Lublina został  zaproszony do radia.

Super zbieracz Lublin

Źródło Facebook

 

Fenomen Super zbieracza

Grzesiek wykorzystał siłę Facebooka. Jestem pewien naturalnego wyginięcia konkurencji w Lublinie, po co oddawać buteleczki brudnym żulom, wystarczy napisać na facebooku, a super zbieracz posprząta zalegające szklane materiały. Poprzez YouTube namawia do zakupywania napoi  w butelkach zwrotnych, gdy impreza się zakończy należy wykręcić nr telefonu  publicznie udostępniony. W czasach mojej świetności zapewne był bym stałym klientem Profesora Butelkologii stosowanej i Puszkologi wtórnej – Ikony Nr. 1 Studenckiego świata w Lublinie, jak sam o sobie pisze na kanale YouTube.

Miły i wesoły facet do którego na miasteczku akademickim ciągną tłumy dziewczyn… Doskonale wiem, że za kilka lat, wszyscy dziennikarze, blogerzy przeniosą się na Facebooka. Grzesiek “Super Zbieracz” jest idealnym przykładem jak będzie wyglądać przyszłość. Jedzenie, taksówkę, zakupy, wyjazd na wczasy będziemy zamawiać bezpośrednio z Facebooka, ten blog zapewne zostanie przeniesiony na platformę społecznościową… Jednak zanim nastąpi rewolucja w świecie wirtualnym, będziecie zmuszeni czytać Kanta pod adresem: historia-kanta.pl

Wracając do bohatera dzisiejszego wpisu, jeżeli masz zalegające butelki na stancji, akademiku lub mieszkaniu na terenie Lublina. Koniecznie zadzwoń pod numer widoczny na tym zdjęciu:

Super zbieracz

Facebook

 

Pin It on Pinterest

Share This