Zaznacz stronę

Teorie spiskowe “Charlie Hebdo”

pixabay

pixabay

Od najmłodszych lat uwielbiałem dociekać prawdy, i chyba dlatego jestem zwolennikiem teorii spiskowych nie wierząc w informacje przekazywane przez szklane oko nazywane przez wielu telewizorem. Dla wtajemniczonych dzisiejszy wpis nie będzie dotyczył mojego dzieciństwa.

W wielu krajach puszczany był film z “egzekucji” funkcjonariusza Policji.   Oglądając całe zajście w wiadomościach, cały czas odnosiłem wrażenie że coś jest nie tak.   Nie wiedziałem w czym tkwi  problem, chcę abyś obejrzał teraz ten film i odpowiedział na pytanie: Czy w momencie zabicia funkcjonariusza nie miałeś tego dziwnego uczucia.   ( Uwaga film może być drastyczny, osobiście nie odnoszę takiego wrażenia)

 

 

Dopiero dzisiaj odkryłem dlaczego te uczcie towarzyszy mi cały czas.  Gdzie jest krew?  strzał z tak bliskiej odległości wykonany karabinem maszynowym powinien w mojej amatorskiej opinii spowodować upływ znacznej ilości krwi. Dodatkowo mam dziwne wrażenie że po oddanym strzale zabity funkcjonariusz nadal się rusza.

Drugi film przedstawia zajście z dachu jednego z budynków, odpowiedz sobie na pytanie: Czy zawsze masz przy sobie kamizelkę kuloodporną.

 

Czy nie wydaje wam się dziwne że dwójka osobników będących na dachu ma założone profesjonalne ubranie mające zapewnić ochronę przed kulami.    Być może i ty zabierasz do pracy kamizelki kuloodporne.

Oczywiście są to tylko “Kantowskie teorie spiskowe”  więcej znajdziesz przeszukując internet.   Mam nadzieję że to co napisałem to kolejna głupota ze strony “Kanta”

Być może chcesz podzielić się zemną informacjami które wprowadzą mój sznureczek pomiędzy uszami na inny tor myślenia.   Zapraszam do dyskusji.

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This