Zaznacz stronę

Ty też lubisz pokazywać penisa małym dzieciom?

Być może dla wielu z was Kant jest staroświeckim osobnikiem, który wszystkie nowinki traktuje jak niepotrzebny element wspólnej przestrzeni społecznej, w której przyszło nam żyć. Chcę tak po prostu wejść na basen z dzieckiem nie czując się jak na seansie pornograficznym w kinie.

Większość heteroseksualnych facetów w momencie przypadkowego natrafienia na sceny przytulane z udziałem dwóch mężczyzn zmienia kanał używając do tego magicznego urządzenia zwanego kobietą. Przepraszam mamy 21 wiek. Dziś faceci zmieniają kanały za pomocą pilotów dołączonych do sprzętu wyświetlającego obraz i pomimo tak daleko idącego postępu technologicznego, nadal nie wiemy do czego  służy kobieta. Uwaga, w tym momencie mogę zaskoczyć męską część publiczności zgromadzonej wokół Kanta. Rolą kobiety nie jest służenie facetowi. A teraz, drogie Panie podziękujcie człowiekowi znanemu jako Eugene Polley, którego to wynalazek otworzył wam oczy dzięki czemu z większej części kobiet zostało zdjęte brzemię zwane zmieniarka kanałów telewizyjnych.

Wróćmy do głównego tematu, czyli pilota dołączanego do telewizorów. Dzięki temu urządzeniu zmieniamy kanał za każdym razem, gdy uznamy treści prezentowane na ekranie za nieodpowiednie. O dziwo, w przeglądarkach internetowych zastosowano podobne rozwiązanie pozwalające użytkownikom zamknąć daną kartę lub przejść do poprzedniej- Mała podpowiedź dla opornych. Jeżeli z jakiś powodów uznasz ten tekst za mało wartościowy skorzystaj z wymienionych wcześniej opcji zamiast tracić czas na poszukiwanie miejsca,w którym będziesz mógł pozostawić  komentarz.  Przejdźmy do konkretów, czyli sfery publicznej,kiedy to decydujemy się na przechadzkę po ukochanym Lublinie i, nie wiedzieć dlaczego, pilot zabrany z domu przestaje nagle działać.

Miejsca publiczne… 

Z jakiś powodów pewne osobniki traktują przestrzeń publiczną na równi z prywatną, serwując innym przechodniom mało przyjemne sceny. Sceny, w których to język ludzki odgrywa kluczową rolę w komunikowaniu. W zasadzie to dwa języki służące do wspólnej wymiany materiałem genetycznym. Jakby tego było, mało języki te zadbały o zabezpieczenie przed groźnymi wirusami, przerzucając co chwila z jednej do drugiej jamy ustnej przeżute gumy. Mógłbym przysiąc, że przez tą krótką chwilę sprawne oko byłoby w stanie zdiagnozować wszelkie braki w uzębieniu obojga zakochanych. W tym przypadku wezmę cię na ostro nabiera zupełnie nowego znaczenia. Było to coś w stylu, dzisiaj zrobimy to publicznie niech wszyscy zobaczą jak się kochamy. Odniosłem wrażenie, że przechadzający się obok Kant z dzieckiem nie przeszkadzałby zakochanym w wykonywaniu czynności przypominających szybkie i wielokrotne królicze gody. Co gorsza, na nasz widok młoda para jakby jeszcze bardziej napaliła się… Niby nic nadzwyczajnego, tylko jak wytłumaczyć ukochanej kobiecie, że klaps w tyłek, który otrzymała zaraz po powrocie do domu od dwu i półrocznego dziecka został zaczerpnięty z ulicy. No bo przecież Kant nie ma żadnej kochanki- a nawet jakby miał to nie byłby na tyle głupi, żeby klepać ją po tyłku w obecności dziecka.

Uznajmy, że zakochana para byłą grą wstępną i w tym momencie przejdźmy do właściwej historii. W ostatnich dniach wspólnie ze znajomym zupełnie przypadkowo wpadliśmy na bandę mężczyzn  przepadających za obnażaniem się przed małymi dziećmi. Nie wiedzieć dlaczego nikt nie zechciał nagłośnić naszej udanej próby zdemaskowania zwyrodnialców, przez co nie przebiliśmy się do głównego nurtu czytelników pudełka. Pomimo tego postanowiłem podzielić się z wami zatrważającą krew w żyłach historią. ( Aż włos jeży się na rękach, gdy pomyślę, że mam opisać całą historię.)

Dzieciom wstęp wzbroniony!

Na pozór zwykłe wyjście na basen dwóch znajomych. Wszystko jednak postanowiły zmienić nasze żony, które  sprytnie podrzuciły ojcom pociechy. Wyobraźcie sobie, że kobiety te uznały pływanie z ojcami jako sposób na umocnienie rodzinnych więzi. Oczywiście bez większych dyskusji zgodziliśmy się na zabranie dzieciaków. Zwłaszcza, że głównym argumentem przemawiającym za pomysłem żon był szantaż w postaci braku pożycia małżeńskiego, wobec czego śmiało mogę stwierdzić iż zostaliśmy przymuszeni do zabrania dwóch żywych i uśmiechniętych osobników w postaci młodego i młodej.  Pominę większość szczegółów i w magiczny sposób przejdę do miejsca docelowego czyli budynku, w którym mieści się pewne lubelskie spa i dwa baseny.

Dzieciaki gotowe, teraz Kant się przebierze a Ty przez ten czas popilnujesz dzieci. Potem zamiana ról i będzie już z górki  – Powiedziałem do znajomego.  Zgodnie z ustaleniami uśmiechnięci wyruszyliśmy pod prysznice dzielące szatnie z basenem. Zgodnie z informacją znajdującą się na drzwiach z prysznica należy skorzystać przed wejściem na basen w celu znanym wszystkim. Nie wiedzieć dlaczego ludzie powracający z basenu urządzają sobie kąpiele z użyciem żeli i śmierdzących mydełek, na które znajomy ma uczulenie.  Powiecie, że się czepiam. Odpowiem szybko bez zbędnego owijania. Jego uczulenie niech sobie radzi… Najlepsze jak zawsze zostawiam na koniec.  Zaraz po otworzeniu drzwi  ujrzałem kilkanaście luźno zwisających penisów, bez żadnego zabezpieczenia w postaci kąpielówek.- Brak oddzielnego przejścia dla opiekunów z dziećmi. (21 wiek) Zanim się zorientowałem znajomy wparował z dzieciakami na rękach… Upss chyba nie tak miało wyglądać uświadomienie młodej– wypowiedziałem z lekkim zdenerwowaniem w głosie.

I choć mogliśmy zaskoczyć niczego nieświadomych golasów naszą nagłą wizytacją z dzieciakami. To i tak nie mogłem uwierzyć, że żaden z nich nawet przez ułamek sekundy nie pomyślał, by zakryć swoje przyrodzenie. – Zapewne większość z obecnych spuściłaby niezłe manto facetowi obnażającemu się przed dziećmi. Na szczęście po chwili usłyszałem słowa, które wywołały konsternację w publicznym miejscu: Rozumiem, że każdy z was lubi  pokazywać Wacka małym dzieciom? Gdyby w tym momencie ktoś zrobił zdjęcie media miałyby o czym pisać.Być może dorosłe kobiety czują satysfakcję z racji oglądania gołych penisów, jednak dla małych dzieci nie jest to widok pożądany.. Pozwólcie więc, że daruję wam i sobie dalszego rozpisywania się na ten temat.

Naprawdę tak ciężko jest zrozumieć, że do publicznego prysznica na basenach mają dostęp także dzieci? I nie zawsze ojciec wchodzi z synem czasami musi przejść z  malutką córką i wtedy sprawy trochę się  komplikują, lecz nie na tyle byście nie mogli zasłonić swojego przyrodzenia chociażby butelką po szamponie.  Nie wiem czy tylko Kant przed każdym wyjściem na basen porządnie szoruje swoje ciało wraz z miejscami intymnymi lecz chyba tego wymagają podstawowe zasady higieny. Na basenie także bierzemy prysznic przed wejściem lecz kąpiel z użyciem całej tablicy Mendelejewa zalecana jest już w domu. Dobra kolejny już raz powiecie, że się czepiam, że zaczynam gwiazdorzyć. Przecież ktoś mógł nie mieć czasu umyć się przed wyjściem na basen zabiegany jest i to wszystko wyjaśnia. Rozumiem zdarza się, ciągły pośpiech jest przecież domeną naszych czasów. Proszę byście tylko wytłumaczyli mało inteligentnemu Kantowi dlaczego większość użytkowników basenów nie myje się przed wejściem na basen tylko robią to po wyjściu? Oszczędzają na wodzie, bo chyba innej możliwości nie ma 😉 To nie jest prywatny prysznic tylko publiczne miejsce i chyba ktoś o tym zapomniał. Nie manifestujcie uwielbienia do własnego penisa czy też cipki. Szanujmy przestrzeń publiczną, bo tak mało jej zostało.

Wychowanie…

Odnoszę wrażenie, że jestem starym dziadkiem zamkniętym w jeszcze młodym ciele, bo nadal oddzielam grubą kreską przestrzeń publiczną od prywatnej. Z tego powodu okazywanie czułości na środku ulicy ograniczam do niewinnych pocałunków w policzek, czy też do lekkiego muśnięcia ustami po długim rozstaniu z ukochaną. Z racji tego, że zostałem tak a nie inaczej wychowany nie czuję ciągłej potrzeby trzymania wybranki serca za tyłek przechadzając się po galerii handlowej- co może wydawać się niezrozumiałe dla młodszych osób. Nie wyobrażam sobie, by kant publicznie zastępował stanik w celu podtrzymania piersi czy też siedzisko od roweru chwytając za miejsca intymne.

Pamiętajmy, że swobodnie możemy czuć się zamknięci w hotelowym pokoju a jeżeli na taki kogoś nie stać niech ograniczy się do teściowej lub własnych rodziców a nie bogu ducha winnych przechodniów. Jeżeli nadal nie wiesz czym jest przestrzeń publiczna nie powinieneś z niej korzystać. Tu pilot nie działa, nie mogę zmienić obrazu wyświetlanego małym dzieciom!

Jestem ciekaw co was drażni ukochani czytelnicy w przestrzeni nazywanej publiczną 😉

 

Pin It on Pinterest

Share This