Zaznacz stronę

Wygraj Koszulkę!

Dzisiaj będzie krótko i na temat.    Do wygrania jest nowoczesna koszulka patriotyczna zmyślnie przemycona ze sklepu na potrzeby tego konkursu.

 

Modele koszulek termoaktywnych biorące udział w konkursie widoczne na zdjęciach poniżej.

 

Koszulka-termoaktywna-MECH-Herb-269_4

Koszulka-termoaktywna-MECH-Herb-269_2

 

Druga koszulka

Koszulka-termoaktywna-Uklad-krwionosny-dlugi-rekaw--270_4

Koszulka-termoaktywna-Uklad-krwionosny-dlugi-rekaw--270_5

Ostatnia koszulka:

pol_pl_Koszulka-termoaktywna-Orzel-Sport-dlugi-rekaw-CZERWONA--217_2

pol_pl_Koszulka-termoaktywna-Orzel-Sport-dlugi-rekaw-CZERWONA--217_3

W koszulkach można jeździć, skakać i biegać:)  Nie należy bić i kopać!  Zakładając  koszulkę powinno się wyprostować, dumnie kierując  głowę ku niebu oddając hołd Polakom walczącym za naszą wolność.      Pod żadnym pozorem nie wolno pisać po Polskiej fladze!!! Twój dziadek przelał krew aby Flaga pozostała dobrem narodu!

Chcesz wygrać konkurs i zgarnąć koszulkę, wystarczy  w komentarzu pod tym wpisem zamieścić krótką informację dlaczego koszulka ma trafić do ciebie.   Drugim warunkiem jest polubienie bloga na FB lub google + dodając krótka informację o konkursie:)

Nagradzane będą najciekawsze wpisy.

( Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz inną koszulkę z oferty sklepu, napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić, sprawdź także dostępność koszulki w sklepie )

Nie chcesz brać udziału w konkursie możesz  dokonać zakupu koszulki w super sklepie z odzieżą surgepolonia.pl  lub poznać kawał Polskiej historii  która przypisana jest do konkretnych koszulek:)

tlosurge

Pin It on Pinterest

Share This