Zaznacz stronę

Wygraj wczasy z kubkiem Kanta.

family-325218_1280

Zapewne pamiętacie konkurs z kubkami co zwiedziły świat, zapalonych czytelników muszę poinformować o strasznym fakcie, powiększająca się kubkowa rodzinka została w drastyczny sposób rozłączona za sprawą Savona:) do którego trafia pierwszy kubek płci męskiej wraz z książką. Zakończyłem współpracę z fedexem, więc do drzwi zapuka zapewne listonosz. Jak wiecie został jeszcze kubek rodzaju żeńskiego, dzisiaj zauważyłem jak  odpalił traveloppa.com wyszukując ciekawe wycieczki dla singli.

Kubka co ty robisz? chcesz jechać sama?

– Kancie, smutno mi bo ojciec moich dzieci  opuszcza nas przez twój beznadziejny konkurs!

Trzeba działać, przecież nie mogę odpowiadać za depresję kubki, jeszcze zacznie przeciekać i kto zechce ją przygarnąć wraz z nową książką.

Akcja jest bardzo prosta do wygrania jest voucher wart 3000 zł, wraz z kubką postanowiłem zorganizować wycieczkę dla dwojga, być może okażesz się idealnym towarzyszem podróży:)  Możesz pojechać jako przyjaciółka, lub kandydat na partnera, najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że kubkę możesz schować do walizki i przemycić ją nielegalnie do dowolnego zakątka świata, zaoszczędzisz na biletach, jednak musisz spełnić kilka warunków.

  • – Raz na dobę zalej ją, w innym przypadku ucieknie.
  • – Lubi się myć, jednak jest staroświecka zmywarka odpada.
  • – Uwielbia jak mówi się do niej kubeczku
  • – Lubi selfie, więc jak pojedziecie razem na wczasy pstrykajcie ich jak najwięcej:) liczymy na bardzo dużą ilość zdjęć.
  • – Pamiętaj to matka małych dzieci, więc sprawy łóżkowe odpadają. Tym bardziej, że to kubek.

No dobra tylko jak wygrać voucher o wartości 3000 zł na wypad z kubką, wystarczy w komentarzu przekonać kubek swoim planem na wspólne wakacje zorganizowanym dzięki  traveloppa.com, w historii przeglądarki widnieją Indie konkretnie bombaj, precyzyjniej Yogi Midtown, oczywiście kubeczek jest otwarty na wszystkie propozycje.

Pięknie, jednak istnieje mały haczyk, organizator może się nie zgodzić na przekazanie wygranej innej osobie:) zapewne polecę za ciebie… Spokojnie nie obawiaj się, przecież jestem Kantem, na wszystko jest sposób. Jeżeli wygramy zostaniesz pierwszą osobą towarzyszącą kantowi we wspólnej podróży, przecież to tylko kubek, nie będzie się złościł:)

Zapomniał bym o najważniejszym, kubeczek uwielbia facebooka pochwal się wspólnymi planami na urlop.

zBLOGowani.pl

Pin It on Pinterest

Share This