Zaznacz stronę

Pod Balkonem

Główną rolę w moim dzieciństwie odgrywał balkon na parterze, w zasadzie to co działo się pod nim… . Pierwsza kryjówka paczki Kanta, to właśnie w tym miejscu powstawały najśmielsze pomysły opanowania świata oraz pierwsze podziały na dowódców i żołnierzy.

pixabay

pixabay


W ostatnim odcinku postanowiliście dowiedzieć się czegoś więcej o Karolince, zapewne pamiętacie ten pierwszy pocałunek(Jeżeli nie musisz przeczytać!). Jak to bywa górę wzięło serce, a nie rozum, postanowiłem mianować Dowódcą pierwszą kobietę. Tak to Ja zapoczątkowałem obsadzanie kobiet na wysokich stanowiskach, był to chyba największy błąd w dziejach powojennej Polski i osiedlowych konspiracji mających na celu odbicie terenów zajmowanych przez wrogie jednostki z ulicy obok. Dlaczego Karolina została dowódcą? Jak zapewne wiesz całowanie z dziewczyną było nie na miejscu mogłem stracić swoją pozycję w grupie…, dlatego nadając jej tytuł dowódcy mogłem spokojnie dokonywać penetracji jej jamy ustnej, całowałem dowódcę nie kobietę. Wszystko zmieniło się wraz z jej dołączeniem. Tak wciągnęło mnie całowanie, że zapominałem o całym świecie i grożącej nam napaści ze strony wroga. Kobiety za wszelką cenę dążą do stabilizacji i pokoju, są wstanie zrezygnować z walki o lepsze jutro, dla pozornego szczęścia ogółu i taka też była Karolinka, która dowodząc potrafiła stracić większą część terenu aby chronić jednostkę nie potrafiła ryzykować!. W końcu nadszedł ten moment, pod Moją nieobecność, wrogie wojsko przejęło naszą bazę, aresztując całą naszą paczkę oprócz dziewczyny, która według nich była nie potrzebna. Zapanował chaos ludność cywilna była okradana i szykanowana przez wrogą armię!
Musieliśmy działać, udaliśmy się wraz z Karoliną do starej opuszczonej bazy wroga, która znajdowała się pomiędzy pokrzywami a nielegalnym wysypiskiem śmieci cywilów. Widok był obrzydliwy resztki prowiantu, które w zupełności wystarczyłyby do wyżywienia małego miasteczka, z których Karolinka przygotowała ciepłe posiłki mające na celu postawienie na nogi Mojej armii, przetrzymywanej w niewoli. Zastanawiałem się, czy Moi wrogowie byli na tyle infantylni nie dostrzegając góry złota na której spali? Szybko zacząłem segregować odpady, z których zrobiłem wybuchowe butelki z coca-colą za zapalnik posłużyły mi resztki mentosów,

 

wykonałem także amatorską procę z kawałka kijka i jednej nie używanej prezerwatywy która ma idealne właściwości :). Wykonałem szturm na przejętą bazę pod balkonem! Pierwsze granaty wystarczyły aby skutecznie wystraszyć wartę wroga, która uciekała w popłochu zostawiając bazę bez ochrony. W trakcie uwalniania towarzyszy wrócili zwiadowcy tym samym aresztując Mnie! W niewoli poczułem bardzo przyjemny zapach przypominający ciasto, szarlotkę.

Szarlotka

 

 

Usłyszałem też Karolinę rozmawiającą z dowódca wrogiej armii. Za jej wykwintne posiłki byli wstanie uwolnić nas i zawrzeć rozejm. Uwierzycie miesiące walk zostały zakończone jednym kawałkiem ciasta! Wtedy zrozumiałem że każdy z nas walczył o to samo, każdy chciał spokoju na swój sposób, My chcieliśmy terytorium, a oni jedzenia. Na osiedlu zapanował ład i porządek, wspólnie żyliśmy w symbiozie przez lata, dzięki Karolince i jej wpajanym od dzieciństwa zdolnościom kulinarnym.

Karolinę mianowałem Pierwszym dowódcą  BPDŻ  (Batalion  przygotowania i doprawiania żywności)  tytuł dowódcy pozostał w ramach podziękowań za trud jaki włożyła w odbicie naszej armii, a może dzięki tytułowi mogłem dalej całować moją ukochaną.

PS.   Bardzo często nie dostrzegamy roli kobiet które przygotowując posiłki  pozwalają nam pokonywać słabości. Zastanów się kiedy ostatnio podziękowałeś swojej Karolince, może warto dziś bezinteresownie kupić kwiaty.  Pamiętaj gumka z procy służy pomocą:)  przecież nie została dzisiaj użyta.

Ciesze się że dotrwałeś do końca,    możesz polubić mnie na  Google Plus  lub Facebook    po prawej stronie:)       Poleć ten (nie)codzienny blog znajomym oraz oddaj ważny głos poniżej.

[poll id=”10″]

Pin It on Pinterest

Share This